Oferta specjalna - MONTAŻ GRATIS!

Zapraszamy serdecznie do zakupu podłóg i drzwi, które oferujemy. Naszych Klientów obsługujemy w naszym sklepie firmowym Classen, mieszczącym się w Mysłowicach przy ulicy Bytomskiej 31, który odpowiedzialny jest za kontakt z Klientem od momentu zamówienia, poprzez pomiar, do chwili zakończenia montażu i ewentualnej obsługi posprzedażowej.

MONTAŻ PANELI PODŁOGOWYCH, DESKI BARLINECKIEJ I DRZWI
W OPCJI "MONTAŻ GRATIS"


Montaż podłóg – wykonywany jest pod warunkiem zakupu całego kpl. materiałów niezbędnych do wykonania usługi (panele podłogowe lub deska barlinecka; folia paraizolacyjna; pianka pod panele lub podkład; kpl. listew przypodłogowych wraz z narożnikami, łącznikami i zakończeniami oraz kołkami montażowymi; niezbędne listwy dylatacyjne i startowe; wypełniacz dylatacyjny). Montaż jest wykonywany na przygotowanym podłożu (pomieszczenie puste, podłoże oczyszczone, równe, suche) i obejmuje standardowy montaż (wzdłuż lub w poprzek pomieszczenia).

Montaż drzwi – wykonywany jest pod warunkiem zakupu całego kpl. materiałów niezbędnych do wykonania usługi (skrzydło drzwiowe wraz z ościeżnicami; kpl. opasek maskujących, ćwierćwałków, klamek; piana montażowa, taśmy zabezpieczające). Montaż polega na osadzeniu ościeżnic w przygotowanym otworze ściany zgodnym z wymaganiami danego producenta, publikowane w katalogach. „Montaż GRATIS” nie obejmuje: demontażu starych drzwi, przygotowania otworu, prac tynkarskich, demontażu i montażu płytek, boazerii itd.

© MultiFloor Wszelkie Prawa Zastrzeżone 2011-2013.